تم آسان

گروه تبادل لایک ، کامنت و سیو اینستاگرام در تلگرام

گروه تبادل لایک ، کامنت و سیو اینستاگرام در تلگرام

درگروه تبادل لایک ، کامنت و سیو اینستاگرام کاربران ادمین ها پیج های کاری اینستاگرام هستند که برای بازدهی و بیشتر دیده شدن با هم همکاری میکنند.

 ادمین های پیج ها طبق ساعات مشخصی که از قبل تعیین کردند باید لینک پست پیج خود را در گروه تبادل اینستاگرام ارسال کرده تا تمامی اعضای گروه لینک های ارسال شده را لایک، کامنت، شیر (share) و سیو (Save) کنند.

 همانطور که می دانید اگر پست جدید شما در همان ساعات اولیه انتشار، لایک، کامنت، شیر و… زیادی دریافت کند به احتمال قوی در قسمت اکسپلور اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

 وقتی پست شما در اکسپلور قرار گرفت اکنون بهترین فرصت برای دیده شدن وجود دارد. زیرا کاربرانی پست شما را میبینند که پیج شما را دنبال نمی کنند و با کلیک کردن روی پست شما هم پست ها ویو بیشتری خورده و لایک و کامنت بیشتری دریافت خواهد کرد.

 این احتمال نیز وجود دارد که کاربری وارد پیج شما شده و از پست های دیگر شما خوشش بیاید و شما را فالو کند.

گروه تبادل لایک ، کامنت و سیو اینستاگرام چه تاثیری بر پیج شما دارد ؟

ببینید دوستان وقتی شما پست جدید در پیج اینستاگرام خودتان منتشر میکنید اگر در همان دقایق و ساعات اولیه لایک زیادی دریافت کند احتمال زیادی دارد که پست شما به اکسپلور (قسمت سرچ اینستاگرام) برود. وقتی که پست به اکسپلور رفت حالا بهترین فرصت برای دیده شدن شما است چون کاربرانی پست شما را میبینند که پیج شما را دنبال نمیکنند.
و با کلیک کردن روی پست شما هم پست شما لایک میشود و هم این احتمال را دارد که فرد وارد پیج شما شده پست های دیگر شما را مشاهده کند و در نهایت شما را فالو کند و اعضای شما بیشتر و بیشتر میشود.

لینک گروه تلگرام تب لایک و کامنت اینستاگرام :

https://t.me/joinchat/ULl4kTLeUIZrDkca
لینک را کپی کنید و در تلگرام بفرستید و یا با فیلتر شکن بر روی لینک کلیک کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*